Kumpasçı Akyürek’in kardeşi bakın kim çıktı?


 • RSS
  Follow by Email
  Facebook
  Google+
  http://www.kirmiziadam.com/kumpasci-akyurekin-kardesi-bakin-kim-cikti/12074/">
  Twitter
 • 6 Temmuz 2014

  kumpasci_akyurekin_kardesi_bakin_kim_cikti_h31739Emniyetteki Fethullahçı örgütün önemli isimlerinden Ramazan Akyürek’in kardeşinin tuğgeneral olduğu ortaya çıktı. Tuğgeneral Mehmet Akyürek’in, cemaate yakın olduğu belirtilen Tuğgeneral Hamza Celepoğlu’nun da arkadaşı olduğu belirtiliyor. Akyürek’in, YAŞ’ta terfi sırasında olduğu öğrenildi.

  Türk Silahlı Kuvvetleri’ne kumpas kuran ekibin içinde yer alan Fethullah sicilli polis şefi Ramazan Akyürek’in kardeşi tuğgeneral çıktı. Çarpıcı bilgiyi Aydınlık Gazetesi gündeme getirdi.

  Akyürek’in kardeşi Tuğgeneral Mehmet Akyürek’in, Diyarbakır 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanı olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

  Akyürek, Ağustos Yüksek Askeri Şûra toplantısında terfi bekleyen isimler arasında.

  2010’da Kıbrıs 39. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı’ndaki görevinden sonra Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı olarak görev yapan Tuğgeneral Akyürek 2012’de Diyarbakır 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanı olarak atandı.

  Tuğgeneral Akyürek’in, adı MİT TIR’ları tartışmasının ardından cemaatle bağlantısı olduğu söylenen Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ile yakın arkadaş olduğu da iddia ediliyor.
  Kaynak : ulusalkanal.com.tr

  [Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • RSS
   Follow by Email
   Facebook
   Google+
   http://www.kirmiziadam.com/kumpasci-akyurekin-kardesi-bakin-kim-cikti/12074/">
   Twitter

  Kimler Neler Demiş?

  İlk Yorum Hakkı Senin!

  Bildir
  wpDiscuz